فرود آدم‌ فضایی ‌ها در مزارع و شالیزارهای اندونزی + عکس

در یک هفته گذشته تعداد زیادی از این اشکال و حلقه‌ها بر روی مزارع و شالیزارهای این منطقه و چند ناحیه همجوار شکل گرفته‌اند. مردم احتمال می‌دهند که این اشکال را آدم‌های فضایی بر روی شالیزارهایشان به وجود آورده‌اند. 

ایسنا نوشت: رسانه‌های دولتی اندونزی اعلام کردند که در پی وجود حلقه‌ها و اشکال مختلف در مزارع برنج این کشور، مردم به حضور آدم‌های فضایی اعتقاد پیدا کردند!

«گانتور پور وانتو» رییس دهکده‌ای در اندونزی در مصاحبه‌ای با رسانه‌های دولتی این کشور تصریح کرد: این حلقه‌ها و اشکال، شبیه به گل و گیاه است و در اکثر شالیزارهای منطقه «سلمان» یافت می‌شود.

این مقام مسئول در ادامه به خبرگزاری فرانسه خاطر نشان کرد: در یک هفته گذشته تعداد زیادی از این اشکال و حلقه‌ها بر روی مزارع و شالیزارهای این منطقه و چند ناحیه همجوار شکل گرفته‌اند. مردم احتمال می‌دهند که این اشکال را آدم‌های فضایی بر روی شالیزارهایشان به وجود آورده‌اند.

به گزارش ایسنا، بر اساس اعلام دپارتمان کشاوزی این کشور، تاکنون در ۷۰متر از این اراضی این اشکال به وجود آمده‌اند. با این حال، تاکنون علت به وجود آمدن این حلقه‌ها و مشخص نشده است.

Advertisements
این نوشته در حوادث ارسال شده. این نوشته را نشانه‌گذاری کنید.

20 پاسخ برای فرود آدم‌ فضایی ‌ها در مزارع و شالیزارهای اندونزی + عکس

 1. سلام. آدم فضایی کدومه؟
  این شکللا رو یه سری بیکار هنرمند شبا میان تو مزرعه می شکن با خوابوندن ساقه ها!

 2. hdlo :گفت

  ممکنه بوسیله گردباد ایجاد شده باشه.bbc یه مستند در این زمینه داره.

 3. محمد :گفت

  در جواب به دوستم حسین:
  این که میگین آدم فضایی کدومه یعنی میخواید منکر این موجود بشید؟
  یه غلط املایی تو خط دومت داشتی: میکشن نه می شکن
  اگر هم خوب به عکی توجه کنی خبری ا زخوابوندن ساقه ها نیست زمین کاملا مشخصه

 4. مهناز :گفت

  سلام
  آدم فضایی این کار را نکرده
  این ها همه تبلیغات مدرن هست
  بای

 5. باران :گفت

  در این مورد مستندی را بی بی سی نشان داد.همون طور که دوستمون گفت یک سری جوون هنرمند با خواباندن ساقه ها این اشکال را در میارن.از طراحیش تا اجرای چندین طرح را توضیح و نشان دادن.جالب بود و خلاقانه.تازه تونستن ادمهای زیادی را هم مثل محمد سر کار بذارن.و چند ساعتی ذهنشونو درگیر مزخرفاتی مثل ادم فضایی کنن.بر فرض وجود چنین موجوداتی هم مگه بی کارن بیان زمین و شکل بکشن و برن؟؟؟؟!!که چی؟!!

 6. حامد :گفت

  سلام ، من با نظر حسن آقا موافقم ، کشورهایی که جاذبه های طبیعی و آثار تاریخی ندارند با این کار جلب توریست می کنند . دقیقا مثل ما که با دقت فراوان آثار تاریخی کشورمونا نابود می کنیم !!!
  ضمنا محمد جون شما نمی خواد از کسی غلط تایپی بگیری خودتونم تو خط آخز س عکس رو از قلم انداختی ولی ما بهت گیر نمی دیم چون دلیل بر بی سوادی شما نیست ، پیش میاد دیگه

 7. homa :گفت

  به نظر منم آدم فضایی وجود نداره
  در ضمن محمد خان شماهم یه غلط املایی داشتی عکی نه عکس

 8. مسعود :گفت

  باسلام
  به نظر من باید از دانشمندان و محقق های امریکایی پرسید که تجربه شان بیشتر است

 9. spring :گفت

  من هم اعتقادی نداشتم…تا چند روز پیش که خودم دیدم. این وبسایت رو ببینید.

 10. الی :گفت

  مگه آدم فضایی ها بیکارن بیان شکل روی مزرعه بکشن درضمن آقای محمد خان عکی نه عکسی اول خودت درست بنویس بعداز مردم ایراد بگیر

 11. دوستان عزيز شايد اين اشكال دروغ باشند اما نمي توان منكر وجود موجودات فضايي و هوش فرازميني شد.
  شما مي تونيد به وب بنده سري بزنيد ويا هر نوع پرسشي در مورد موجودات فضايي و يا وجود آنها داريد آن را به ايميل بنده ارسال كنيد تا در اسرع وقت به شما پاسخ داده شود . حتما به وب بنده سري بزنيد وقسمت هوش فرازميني را از ميان موضوعات انتخاب كنيد

 12. امید :گفت

  من در یکی از فلم های تحقیقاتی که دانشمندان زیاد در این مورد تحقیق کرده بودن همین اشکال را در ان فلم هم مشاهده کردم که از زمین های که بشقاب پرنده ها نشسته بودن دیدم

 13. http://www.drechaonline.com
  واقعت دارد خودم هم در فلم های تحقیقاتی دیدم

 14. nozadhamid :گفت

  مطمئنا چیزی به نام آدم فضایی زایده تخیلات شبهای زمستان است!
  من نمونه این ها را دیده ام بسیار زیبا هستند. در بعضی موارد حتی فراکتال های زیبایی هم ایجاد میشود. گردباد یا چیزی شبیه این نیز نمیتواند این اشکال منظم و فراکتالی را با چنین دقتی طراحی کند. تنها یک دلیل دیگر برای این باقی میماند و آن هم جاذبه خاص زمین در آن منطقه است. حتما شما هم آهن ربا را نزدیک براده های آهن کرده اید و تصاویر جالبی که به وسیله آن درست میشود را دیده اید. البته میدان گرانشی زمین نوع بسیار پیشرفته تر و پیچیده تری است

  البته تمام دلایلی که برای این گفته شده فعلا در حد تئوری است. اما لا اقل این ثابت است که چیزی به نام آدم فضایی وجود ندارد. شب خوش

  محمد عزیز کسی را مسخره نکن. خودت هم غلط املایی داری. پس این دلیل کوبیدن نظر مخالف نیست. کی یاد میگیرید

 15. masoud :گفت

  WTF ?
  شرط میبندم هممون میمیریم !!!!!!!!!!

 16. رامین :گفت

  محمد جان خودت هم تو جمله آخر یه غلط املایی داشتی (عکس نه عکی)مشی.

 17. madjid :گفت

  می هواهید باور کنید یا نه ولی واقعیتی که شاید از آن بی اطلاع باشید اینه که این جنگولک بازی ها کار اوناییه که اقتصاد جهان و همه جنگولک بازی های جهان رو برنامه ریزی می کنن. و از اونجایی که همیشه 50 سال جلوتر از ما تشریف دارن ابتدا زمینه سازی می کنن و بعد از اون اجرا و بهره برداری. شاید روزی برسه که آدم فضایی ها با زمینی ها ارتباط برقرار کنن اما باور نکنید باز هم. هیچ وقت از خودتون پرسیدین چرا آدم فضایی ها و عکس های موجود ازشون همه شبیه همونایی هستند که تو فیلم ها درست کردن؟داستان خیلی جدی تر ولی در ظاهر مسخره تر از اینهاست. می تونید تو گوگل اسم دو نفر به نام های (Noriega , Archenar) رو سرچ کنید و نتایج تحقیقاتشون و ببینید.

 18. madjid :گفت

  کلمه اول جمله ای که نوشتم رو اصلاح می کنم.با عرض پوزش اشتباها به جای کلمه ‹می خواهید ‹ نوشته بودم ‹می هواهید› که همین جا تصحیح می کنم اشتباه خودم رو. بازم شرمنده.

 19. سلام.
  مرسی میثم جان واسه اینکه به وبلاگم سر زدی.
  من در رابطه با وجود آدم فضایی و یاعدم وجود آن چیزی نگفتم.
  من فقط گفتم که این اشکال رو که شما فرمودید کاردستی خود انسانهاست.
  متاسفانه ما باید همیشه از دیگران عقب باشیم. چون این دروغ که این اشکال توسط آدم فضایی ها ایجاد شده ماله چندین سال پیش هست (البته تو کشورهای دیگه) و ثابت شده که اینجوری نیست و حتی کسانی هم که این شایعه رو بین مردم انداختن گفتن که کار خودشون بوده.
  در رابطه با وجود موجودات دیگه (در کرات دیگه) بحشهای مختلفی وجود داره، حرف من اینه:
  اول اینکه وجود اونا چه تاثیری می تونه توی زندگی ما داشته باشه. شما از اینکه به من اثبات کنید که همچین موجوداتی وجود دارند می خواین چه استفاده ای ببرید. آیا سودی به حال بشریت داره؟
  دوم اینکه عدم آگاهی دلیل بر وجود موجودات تخیلی نیست. ببینید فرض می کنیم شما به یه سیاره میری که فقط یک نفر دیگه اونجا زندگی می کنه. شما به رسم یادبود یه مجسمه ی یخی به اون موجود هدیه می دید و بر می گردید. اون موجوئ فضایی هم مجسمه ی شما رو میزاره روی یه گرم کننده (بخاری فضایی) و به خواب فضایی میره. بالطبع صبح که از خواب فضایی بلند میشه اثری از مجسمه نیست. اگر این شخص مثله شما فکر کنه بی شک ادعا می کنه که کسی مجسمه ی اونو دزدیده!
  سوم اینکه نمیشه به طور یقین گفت که موجوداتی وجود دارند یا نه و من هم در این مورد اظهار نظری نکرده ام.
  و چهار م اینکه عصر، عصر منطق و علم است و اثباتهای شما هیچ پایه ی علمی نداشت.
  موفق باشید.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s